Angielski przed Euro przygotowuje nowości w tej kwestii

Po raz pierwszy będzie w stanie zaprojektować angielskiego poważny międzynarodowy turniej do oceny Reprezentantów również pochodzą z rekordem klubowym kondycji fizycznej i wcześniejszych urazów swoich graczy.


Takie dane zostały zespoły Premier League ściśle strzeżone. Więc teraz swoje tajemnice będą podczas Euro tylko do obrony piłce, tym razem z obawy szpiegostwo na przeciwników odrzucił szansę trenować na stadionie przeznaczonym dla konkurencji turnieju…

W ramach nowej umowy o współpracy z klubem Premier League jest warte zwłaszcza lekarze Ian Beasley, szef usług medycznych, angielski Football Association i Gary Lewin, główny fizjoterapeuta reprezentacji.Obaj panowie w tym samym czasie Trzy Lwy w lecie w szerokiej restrukturyzacji reprezentacji jest skończona.

English obecnie przygotowuje się do pierwszego z trzech pojedynków przygotowawczych i po raz pierwszy będzie miał ich trenerzy absolutnie dokładnych informacji o gotowości ich obwodów.

dopóki dane podczas kluby zwolnić lub sam związek, co dopiero przedstawienie sklepy z meblami dla dzieci linii. Jest to do tej pory opierała się tylko na swoim urządzeniu GPS do mapowania graczy nakład pracy podczas sesji treningowych.

Zależność wybranych klubach Premier League i starszy reprezentacja Anglii w przeszłości jest daleki od ideału.Na przykład Arsene Wenger w lecie 2011 roku ostrzegał przed przeciążeniem Jack Wilsherea który właśnie ukończył pełny sezon w Arsenalu, a następnie złamania stres, który młody pomocnik doznał w meczu kwalifikacyjnym ze Szwajcarią, która wciąż jest uważany za początek fotbalistových przedłużającym się problemy.

Jack Wilshere i teraz dane w nominacji Hodgsona, tym razem jednak, w sytuacji odwrotnej, kiedy w sezonie, udało się wsiąść od początku tylko w ostatnim meczu z Aston Villą. Tuż nad nim i Jordan Henderson w tej chwili ze względu na stan fizyczny budzi największy znak zapytania.

angielski i przeszkoleni wczoraj po raz pierwszy w St.Park George’a i daleki powodu pucharowych finału zabrakło wsparcia Liverpool i Manchester United.

Obecnie zespół Hodgsona przeniósł się do Manchesteru, gdzie jutro Etihad Stadium zaprosić Turcję. W przypadku braku Chris Smalling wydaje stoperskou para Gary Cahill utworzonej przez sofy dla dzieci do spania John Stones.

Treningi lepsze reflektory boczne

wyciągnięte z imprez Pucharu Świata tym razem, Roy Hodgson nie będzie ostateczna Trening przed stadionów goszczących mecze Euro przeznaczonych do wykopu z pojedynków.Konkretnie, po klęsce otwarcia do Włoch w Manaus, Brazylia była Hodgson jest przekonany, że jego sesja ostatni trening oglądania szpiegów z obozu przeciwników, bo przeciwnik rzekomo znał bardzo dobrze angielskiego rutynowych dla ofensywnej i obronnej standardowej sytuacji.

Asystent trener Gary Neville natychmiast nakazał zwiększenie nadzoru szkolenia w bazie w Rio de Janeiro na zapaśniczych stadionach tegorocznego turnieju Anglicy wybrali strategię bardziej ostrożne: w przeddzień turnieju mecze Albion obróci się automatycznie licytuje UEFA wykorzystane do przygotowania powierzchni zapaśniczej

angielski. Wybierz następująco cały preparat będzie robić swoje bazy w Chantilly, znajduje się w niewielkiej odległości na północ od Paryża, a tylko niewielką część swoich szkoleń będą otwarte dla mediów, sponsorów i innych osób.

w Marsylii, Lens, odpowiednio św -Étienne angielskiego opowiadając zawsze po południu przed rozpoczęciem gry dzień później po prostu wziąć pobieżnej inspekcji wnętrzu stadionu i murawy.